پکیج شن جادویی

شن و ماسه شن و ماسه سحر و جادو و یا آبگریز یک اسباب بازی های ساخته شده از شن و ماسه پوشش داده شده با یک ترکیب آبگریز است. حضور این ترکیب آبگریز باعث می شود که دانه های شن به پایبندی به یکدیگر و شکل سیلندر (برای به حداقل رساندن سطح) هنگامی که به آب قرار گرفته است.  هنگامی که شن و ماسه از آب حذف، آن را کاملا خشک و عاری جریان است. شن و ماسه سحر و جادو نیز به عنوان ورزشهای آبی شن و ماسه شناخته شده است.

شن جادویی هپی سند در حال حاضر در دو مدل پکیج نیم کیلویی و پکیج یک کیلویی تولید و عرضه شده است.

برای خرید شن جادویی هپی سند عدد ۲۱۰ را به ۵۰۰۰۲۰۳۰۲۳۵ پیامک کنید تا خرید شما ثبت و ارسال گردد.

اسم + آدرس خود را به همراه نام “شن جادویی” به ۵۰۰۰۲۰۳۰۲۳۵ پیامک کیند

قیمت ۲۹ هزار تومان

Image result for ‫بازی با شن و بعد روانشناسی‬‎

پکیج نیم کیلویی شن جادویی هپی سند شامل ۴۰۰ الی ۴۵۰ گرم شن رنگی خالص تک رنگ و ۴ عدد قالب قله و حیوانات و یک کارد یا یک بیلچه پلاستیکی می باشد.

پکیج یک کیلویی شامل یک کیلوگرم شن رنگی در دورنگ(می توانید انتخاب کنید) و ۸ عدد قالب قلعه و حیوانات و یک کاردک یا یک بیلچه و یک عدد صندوقچه پلاستیکی مستطیل شکل یا سطلی شکل و یک عدد میز بادی می باشد.

اساس و مبنای دو اسباب بازی های آموزشی محبوب چیزی است که شما می توانید به وفور بزرگ در ساحل پیدا شده است. اما شن و ماسه شن و ماسه سحر و جادو و جنبشی یک ضربه شیمیایی اضافی کمی که باعث می شود آنها عمل کاملا بر خلاف خسته کننده پسر عموی ساحل ادم بیکار و تنبل خود را.در نگاه اول، شن و ماسه سحر و جادو به نظر می رسد بسیاری مانند شن و ماسه سنتی، اگر شما اغلب، پر جنب و جوش آن را نادیده گرفت. شن و ماسه سحر و جادو دانه است. آن را از طریق انگشتان دست خود را درست مثل انواع ساحل اسلاید.

شن جادویی هپی سند که این روز ها با مارک هپی سند در بازار ایران مشهور شده, یک اسباب بازی بی نظیر برای بچه ها است. ساختار جنس اصلی آن به گونه ای است که هرگز لباس و دست بچه ها را کثیف نمیکند و بچه ها می توانند بدون به هم ریختن منزل ساعت ها به شادی بپردازند.

شن جادویی هپی سند اصل در رنگ بندی مختلف تولید و به بازار عرضه شده است و شما می توانید هنگام سفارش یا تماس تلفنی با همکاران ما, رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. در حال حاضر شن جادویی اصل در دو نوع بسته بندی نیم کیلویی به قیمت ۲۸۰۰۰ تومان و بسته یک کیلویی به قیمت ۴۹۰۰۰ تومان تولید و عرضه می شود.  هنگام خرید شن جادویی, حسابی حواس خود را جمع کنید چون جنس تقلبی آن جدیدا تولید و در بازار پخش شده و بعد از باز کردن بسته, شن آن خشک میشود و بدون استفاده خواهد بود.
شن جادویی اصل هرگز خاصیت چسبندگی خودرا از دست نمی دهد و همیشه نرم و چسبان باقی می ماند.اما زمانی که شما آن را در زیر آب، شن و ماسه سحر و جادو شروع می شود آشکار ویژگی های غیر معمول آن است.

زیر آب، شن و ماسه سحر و جادو می تواند به شکل و تولیدات را به شکل های سرگرم کننده، مانند یک قلعه یا یک سیب، بدون ایجاد یک سیستم تعلیق ابری دانه شن و ماسه. و اگر شما پور دور آب، مجسمه سازی شن و ماسه سحر و جادو فرو می ریزد و به توده ای از شن و ماسه به طور کامل خشک به جای حفظ شکل آن به عنوان مرطوب شن و ماسه ساحل کند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *